11.06.2017 Vanamõisa 

Organizer: Lääne-Harju Koerakasvatajate Klubi

Sponsors:

 

Pühapäev / Sunday 11.06.2017

RING 1 Kohtunik / Judge: Kristin Kerem, Eesti
TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED (148) 2 10:00
TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED (148) 3
TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, WIRE-HAIRED (148) 2
KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED (148) 1 
KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED (148) 1 
KÄÄBUSTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,WIRE-HAIRED (148) 4 
KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED (148) 1
KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED (148) 2 
KÜÜLIKUTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, LONG-HAIRED (148) 1
Kokku / Total 17

Kohtunik / Judge: Moa Persson, Sweden

HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATER DOG (336) 2 11:00
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 3 
PORTUGALI VEEKOER / PORTUGUESE WATER DOG (37) 3
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 3 
BEAGLE / BEAGLE (161) 1 
BASSET HOUND / BASSET HOUND (163) 1 
SOOME HAGIJAS / FINNISH HOUND  (51) 1 
UNGARI LÜHIKARVALINE LINNUKOER / HUNGARIAN SHORT-HAIRED POINTER (VIZSLA) (57) 1 
SAKSA KARMIKARVALINE LINNUKOER / GERMAN WIRE-HAIRED POINTING DOG (98) 1 
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 3 11:39
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122) 15
KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER (111) 25 12:33
Kokku / Total 59

RING 2 Kohtunik / Judge: Harry Vella, Malta

INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER (2) 3 10:00
IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER (120) 6 
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 4
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 1 
IIRI PEHMEKARVALINE NISUTERJER / IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER (40) 1 
YORKSHIRE'I TERJER / YORKSHIRE TERRIER (86)2 
AUSTRAALIA TERJER / AUSTRALIAN TERRIER (8) 1
SKYE TERJER / SKYE TERRIER (75) 1 
IIRI TERJER / IRISH TERRIER (139)1 
BEDLINGTONI TERJER / BEDLINGTON TERRIER (9) 1 
ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER (73) 3 
WEST HIGHLANDI TERJER / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER (85) 2 
JACK RUSSELL'I TERJER / JACK RUSSELL TERRIER (345) 7 
PARSON RUSSELL'I TERJER / PARSON RUSSELL TERRIER (339) 3 
BRASIILIA TERJER / BRAZILIAN TERRIER (341) 1 
IIRI GLEN OF IMAALI TERJER / IRISH GLEN OF IMAAL TERRIER (302) 1 
DANDIE DINMONT'I TERJER / DANDIE DINMONT TERRIER (168) 5 
STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER (76) 4 
AMEERIKA STAFFORDSHIRE'I TERJER / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER (286) 8 
KÄÄBUSBULLTERJER / MINIATURE BULL TERRIER (359) 2 12:45
WELSHI TERJER / WELSH TERRIER (78) 3 
NORFOLKI TERJER / NORFOLK TERRIER (272) 2
NORWICHI TERJER / NORWICH TERRIER (72) 2
Kokku / Total 64

 

Final competitions

Best baby - Kristin Kerem
Best puppy - Kristin Kerem
Best junior - Moa Persson
Best veteran - Harry Vella
Best brace - Harry Vella
Best breeder - Harry Vella
Best in group 3 - Harry Vella
Best in groups 4 ja 6 - Moa Persson
Bestin groups 7 ja 8 - Moa Persson

Best in Show - Moa Persson