Shows

10.06.2017 Vanamõisa Vabaõhukeskus (Vanamõisa tee 20, Vanamõisa, Saue vald, Harjumaa, Estonia)

Organizer: Lääne-Harju Koerakasvatajate Klubi


Sponsor:

 

Time Schedule

Laupäev / Saturday 10.06.2017

RING 1   Kohtunik / Judge: Charlotte Høier, Denmark

WELSH CORGI PEMBROKE / WELSH CORGI PEMBROKE (39) 2 10:00
WELSH CORGI CARDIGAN / WELSH CORGI CARDIGAN (38) 2 
SHETLANDI LAMBAKOER / SHETLAND SHEEPDOG (88) 9 
COLLIE, PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH (156) 5 
AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD (342) 10 10:54
ITAALIA VÄIKEHURT / ITALIAN GREYHOUND (200) 1 
SALUKI / SALUKI (269)111:27AZAWAKH / AZAWAKH (307) 1 
AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND (228) 2 
VENE HURT- BORZOI / BORZOI - RUSSIAN HUNTING SIGHTHOUND (193) 1 
IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND (160) 1 

Kokku / Total 35

Kohtunik / Judge: Moa Persson, Sweden

IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER (120) 5 11:45
JÄMTLANDI KOER / JÄMTHUND (42) 6 
KÄÄBUSBULLTERJER / MINIATURE BULL TERRIER (359) 2 
PARSON RUSSELL'I TERJER / PARSON RUSSELL TERRIER (339) 3 
FOKSTERJER, KARMIKARVALINE / FOX TERRIER, WIRE (169) 1 
AUSTRAALIA TERJER / AUSTRALIAN TERRIER (8) 1 
BORDERTERJER / BORDER TERRIER (10) 1 
CAIRNI TERJER / CAIRN TERRIER (4) 1 
ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER (73) 3 
DANDIE DINMONT'I TERJER / DANDIE DINMONT TERRIER (168) 5 
AIREDALE'I TERJER / AIREDALE TERRIER (7) 1 13:09
SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG (166) 2 
ŠVEITSI VALGE LAMBAKOER / WHITE SWISS SHEPHERD DOG (347) 2 
BELGIA LAMBAKOER TERVUEREN / BELGIAN SHEPHERD DOG TERVUEREN (15) 1 
BEAUCERON / BERGER DE BEAUCE (44) 1 
POOLA LAUSKMAA-LAMBAKOER / POLISH LOWLAND SHEEPDOG (251) 1 
SAKSA LÜHIKARVALINE LINNUKOER / GERMAN SHORT-HAIRED POINTING DOG (119) 1 
DALMAATSIA KOER / DALMATIAN (153) 3 
BORDERCOLLIE / BORDER COLLIE (297) 3 
PUMI / PUMI (56) 2 
INGLISE KOKKERSPANJEL / ENGLISH COCKER SPANIEL (5) 4 14:00
AMEERIKA KOKKERSPANJEL / AMERICAN COCKER SPANIEL (167) 2 
BEAGLE / BEAGLE (161) 2 
SHIBA / SHIBA (257) 1 
BASENJI / BASENJI (43) 8 
INGLISE KÄÄBUSTERJER (MUST PIIRDEGA) / ENGLISH TOY TERRIER (BLACK and TAN) (13) 1 
PRAHA ROTIPÜÜDJA / PRAGUE RATTER (F.C.I. poolt tunnustamata tõug / Breed not recognized by F.C.I.) 3 
MALTA BICHON / MALTESE (65) 1 
KÄHARAKARVALINE BICHON / BICHON FRISE (215) 1 
LÕVIKOERAKE / LITTLE LION DOG (233) 1 
Kokku / Total 69

RING 2 Kohtunik / Judge: Inese Pablaka, Latvia

STAFFORDSHIRE'I BULLTERJER / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER (76) 2 10:00
AMEERIKA STAFFORDSHIRE'I TERJER / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER (286) 7 
JACK RUSSELL'I TERJER / JACK RUSSELL TERRIER (345) 8 
WEST HIGHLANDI TERJER / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER (85) 2 
YORKSHIRE'I TERJER / YORKSHIRE TERRIER (86) 2 
INGLISE BULDOG / BULLDOG (149) 11 
TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOTH-HAIRED (148) 6 11:36
TAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, LONG-HAIRED (148) 3 
TAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, WIRE-HAIRED (148) 2 
KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, SMOOTH-HAIRED (148) 1 
KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE, LONG-HAIRED (148) 1 
KÄÄBUSTAKS,  KARMIKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE,WIRE-HAIRED (148) 7 
KÜÜLIKUTAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, SMOOTH-HAIRED (148) 3 
KÜÜLIKUTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, LONG-HAIRED (148) 2 
KÜÜLIKUTAKS, KARMIKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, WIRE-HAIRED (148) 2 
DO-KHYI (TIIBETI MASTIF) / DO-KHYI (TIBETAN MASTIFF) (230) 4 
BORDOO DOGI / DOGUE de BORDEAUX (116) 1 13:09
SAKSA BOKSER / BOXER (144) 7 
ROMAGNA VEEKOER / ROMAGNA WATER DOG (298) 3 
HISPAANIA VEEKOER / SPANISH WATER DOG (336) 1 
KIHARAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER (110) 1 
Kokku / Total 76

RING 3 Kohtunik / Judge: Regina Vaitkunskiene, Lithuania

KÄÄBUSŠNAUTSER pipar-sool / MINIATURE SCHNAUZER pepper and salt (183) 4 10:00

KÄÄBUSŠNAUTSER must / MINIATURE SCHNAUZER black (183) 2
KÄÄBUSŠNAUTSER valge / MINIATURE SCHNAUZER white (183) 4 
HOVAWART / HOVAWART (190) 1 
HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG (288) 2
VÄIKE BRABANDI GRIFOON / PETIT BRABANCON (82) 1 
ARGENTIINA DOGI / DOGO ARGENTINO (292) 1
SHAR PEI / SHAR PEI (309) 2 
BELGIA GRIFOON / GRIFFON BELGE (81) 1
BERNHARDIIN, LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, SHORT-HAIRED (61) 1
BERNHARDIIN, PIKAKARVALINE / SAINT BERNARD DOG, LONG-HAIRED (61) 1
LEONBERGER / LEONBERGER (145) 1 11:00
LANDSEER / LANDSEER (European Continental Type) (226) 3
BERNI ALPI KARJAKOER / BERNESE MOUNTAIN DOG (45) 8
KESK-AASIA LAMBAKOER / CENTRAL ASIA SHEPHERD DOG (335) 4
CAVALIER KING CHARLES SPANJEL / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (136)11 
KÄÄBUSPINŠER / MINIATURE PINSCHER (185) 5
ROTTWEILER / ROTTWEILER (147) 2
DOBERMANN / DOBERMANN (143)1 
MOPS / PUG (253) 5
PRANTSUSE BULDOG / FRENCH BULLDOG (101)14 13:00
NEWFOUNDLANDI KOER / NEWFOUNDLAND (50) 3 
Kokku / Total 77

RING 4 Kohtunik / Judge: Harry Vella, Malta

PEKINGI KOER / PEKINGESE (207) 3 10:00
CHIHUAHUA, LÜHIKARVALINE / CHIHUAHUA, SMOOTH-HAIRED (218) 3
CHIHUAHUA, PIKAKARVALINE / CHIHUAHUA, LONG-HAIRED (218) 7
VENE TOY, SILEDAKARVALINE / RUSSIAN TOY, SMOOTH-HAIRED (352) 1
VENE TOY, PIKAKARVALINE / RUSSIAN TOY, LONG-HAIRED (352) 2 
LHASA APSO / LHASA APSO (227) 7 
TIIBETI SPANJEL / TIBETAN SPANIEL (231) 4
PAPILLON / PAPILLON (77) 3 
POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS / GERMAN SPITZ POMERANIAN (97) 10 11:30
SHIH TZU / SHIH TZU (208) 2 
COTON DE TULEAR / COTON DE TULEAR (283) 4 
HAVANNA BICHON / HAVANESE (250) 5 
AKITA / AKITA (255) 2 
AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA (344) 4 
VAARAOKOER / PHARAOH HOUND (248) 4 
SUUR PUUDEL must & pruun & valge / STANDARD POODLE black & brown & white (172) 1
VÄIKE PUUDEL must & pruun & valge / MEDIUM SIZE POODLE black & brown & white (172) 2
VÄIKE PUUDEL aprikoos & hall & punane / MEDIUM SIZE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 2
KÄÄBUSPUUDEL must & pruun & valge / MINIATURE POODLE black & brown & white (172) 5 13:18
KÄÄBUSPUUDEL aprikoos & hall & punane / MINIATURE POODLE apricot & grey & red fawn (172) 7 
TOY-PUUDEL / TOY POODLE (172) 2

Kokku / Total 80

RING 5 Kohtunik / Judge: Knut Sigurd Wilberg, United Kingdom

KARJALA KARUKOER / KARELIAN BEAR DOG (48) 2 10:00
LAPI POROKOER / LAPPONIAN HERDER (284) 1 
SIBERI HUSKY / SIBERIAN HUSKY (270) 2 
ALASKA MALAMUUT / ALASKAN MALAMUTE (243) 3 
SAMOJEEDI KOER / SAMOYED (212) 2 
CHOW CHOW / CHOW CHOW (205) 7 
NORBOTTENI SPITS / NORRBOTTENSPITZ (276) 1 1
SAKSA KESKMINE SPITS oranz & hall & uued värvused / GERMAN MEDIUM SIZE SPITZ orange & grey & other colours (97) 2
KEESHOND/WOLFSPITZ / GERMAN SPITZ KEESHOND (97) 2 11:00
JAAPANI SPITS / JAPANESE SPITZ (262) 1 
SHIKOKU / SHIKOKU (319) 1 
ETNA CIRNECO / CIRNECO DELL'ETNA (199) 4 
TAI RIDGEBACK / THAI RIDGEBACK DOG (338) 3 
ITAALIA HAGIJAS, KARMIKARVALINE / ITALIAN ROUGH-HAIRED SEGUGIO (198) 2 
SAKSA KARMIKARVALINE LINNUKOER / GERMAN WIRE-HAIRED POINTING DOG (98) 1 
BASSET HOUND / BASSET HOUND (163) 1 
SOOME HAGIJAS / FINNISH HOUND (51)1 
INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL (125) 3 
INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER (2) 3 
INGLISE POINTER / ENGLISH POINTER (1) 1 12:06
SILEDAKARVALINE RETRIIVER / FLAT COATED RETRIEVER (121) 3 
LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER (122)15
KULDNE RETRIIVER / GOLDEN RETRIEVER (111) 20 13:03
Kokku / Total 81

 

Lõppvõistlused / Final competitions

Child and dog - Harry Vella
Juniorhandler, younger age group - Harry Vella
Juniorhandler, older age group - Harry Vella

Best baby -  Charlotte Hoier
Coctail competition - Harry Vella
Best puppy - Regina Vaitkunskiene
Three generations - Charlotte Hoier
Best veteran - Harry Vella
Group 1 - Charlotte Hoier
Group 2 - Inese Pablaka
Group 3 - Moa Persson
Group 4 - Inese Pablaka
Group 5 - Knut Sigurd Wilberg
Group 6 - Knut Sigurd Wilberg
Group 7 - Knut Sigurd Wilberg
Group 8 - Knut Sigurd Wilberg
Group 9 - Harry Vella
Group 10 - Charlotte Hoier
Best junior - Moa Persson
Best In Show - Knut Sigurd Wilberg

11.06.2017 Vanamõisa 

Organizer: Lääne-Harju Koerakasvatajate Klubi

Sponsors:

 

Read more: FCI groups 3, 4, 6, 7, 8 show 2017