Kasvatajakoda

LHKKK Kasvatajakoda

LHKKK kasvatajakoda ootab kõik kasvatajad, kes tahavad olla ajaga kursis, õppida, kogemusi vahetada ja vahel ka niisama kokku saada, kohvi juua ja lobiseda.

Kasvatajakoda eesmärgiks on kasvatajate elukestev õpe, milleks  korraldame erinevaid koolitusi ja pikemaid kursusi.  Koolituste läbi üritame avardada igati kasvatajate silmaringi ja anda neile võimalikult palju erinevaid teadmisi nende tööks. Teretulnud on ka  kõik ettepanekud erinevate teemade, koolitajate ja lektorite kohta.  Kasvatajakoda teeb ülima heameelega koostööd erinevate tõuühingutega koolitusvõimaluste parandamiseks.

Eelkõige on kasvatajakoja liikmeteks oodatud kõik meie juures kasvatajakoolituse läbinud kasvatajad, aga teretulnud on ka kõik „vanad“ kasvatajad.  Koja liikmeks saab avalduse alusel, näidates avalduses ära kasvatavad tõud ja kennelnime.  Me ei küsi kasvatatud pesakondade/kutsikate  arvu ega kasvandike tiitleid – tiitlid ei ole päritavad ja ka pesakondade/kutsikate arv ei ole tegelikult nii oluline, kui kasvataja südametunnistus ja tema töö kvaliteet. Oluline on see, et kasvataja tahab õppida ja ennast täiendada, et teha oma tööd ikka paremini ja paremini.

Mida pakume?  Loenguid, koolitusi ja seminare. Eelinfot ja eelisõigust registreerimiseks. Allahindlust klubi poolt korraldatavatel üritustel, sh näitustel ja jahikatsetel. Kohvi- ja suhtlusnurgakest vähemalt Eestis toimuvatel suurematel näitustel ja jõudude kasvades ka miks mitte väiksematel näitustel – kõik sõltub ju tegelikult meist endist ja kasvatajate soovidest J.

Kasvatajakojaga saab tasuta liituda iga meie poolt korraldatud kasvatajakoolituse algkursuse positiivselt läbinud isik. Teistele liituda soovijatele on kasvatajakoja liikmeksastumise tasu 20 eurot.

 

Nüüd on kõigil kasvatajatel võimalik liituda kasvatajakojaga - tasuta juhul, kui oled meil edukalt läbinud kasvataja algkursuse, muul juhul on hind 20 EUR. 

 Soovin liituda kasvatajakojaga

Nimi: ____________________________________________________________________

Kennelnimi: ______________________________________________________________

Kasvatatavad tõud: ________________________________________________________

Telefon: _________________________  E-post: _________________________________

 

 Ei soovi liituda kasvatajakojaga ning palun infot rohkem mitte saata.